Referencje 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Warsztaty prowadzone były w pełni profesjonalnie, z wielkim zapałem, zaangażowaniem, a przede wszystkim z pasją. Prowadzącego cechuje wyczuwalne doświadczenie muzyczne i sceniczne oraz niezwykła umiejętność współpracy z innymi muzykami.”

Kasia z Czeladzi

 

 „spotkanie z Suryą i bebnami to przygoda z odkrywaniem rytmu własnego serca.”

Agnieszka z Brzeska

 

„Wspolne muzykowanie z Grzesiem zawsze jest przezyciem duchowym najwyzszych lotow. Gra sie z nim wspaniale. Jest profesjonalnym muzykiem o niesamowitym wyczuciu rytmu i wyjatkowej sprawnosci manualnej. Znakomicie improwizuje, slucha pozostalych muzykow – to slychac. Jako gracz didgeridoo moge tylko dodac, ze gdy slysze Grzesia obok siebie, czuje sie pewnie i moge lepiej wyrazic siebie na scenie.”

Michał z Axis Mundi

 

 „Bardzo dobre warsztaty, zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych bębniarzy, solidne technicznie ale też inspirujące do odkrywania własnych sposobów gry i szukania nowych rozwiązań. do tego świetne wyczucie muzyczne prowadzącego i czysta przyjemność ze wspólnego grania.”

Kasia z Krakowa

 

„Warsztaty na SLOT Art Festiwal prowadzone były bardzo profesjonalnie a przede wszystkim z ogromną pasją,zarówno ludzie grający już jakiś czas jak i nowicjusze na pewno znaleźli coś dobrego dla siebie, zaprezentowano bardzo ciekawe ćwiczenia i rytmy, a atmosfera była bardzo przyjazna i sprzyjająca nauce oraz zabawie, warsztaty naprawdę godne polecenia :)”

Maciek z Wrocławia

 

„Warsztaty prowadzone przez Grzegorza Surówkę były bardzo profesjonalne i przebiegły w sympatycznej atmosferze. Nauczyłam się na nich podstawowych sposobów uderzania w bęben jak i poznałam rytmy wygrane przez bębniarzy z różnych części świata. Ponadto warsztaty bardzo energetyzują – energia im towarzysząca wpływała na mój nastrój przez parę kolejnych dni. Ćwiczenia w grupach z kolei pomogły mi też głębiej spojrzeć w siebie, zobaczyć jak czuję się w grupie i odczuć z tego autentyczną radość. Ogólnie rzecz biorąc… Polecam i młodszym i starszym :)”

Agnieszka z Chorzowa, uczestniczka warsztatów bębniarskich

 

„Miałam ogromną przyjemność współpracować z Grzegorzem Surówką podczas imprezy artystycznej PSYCHOFRESKI w klubie Pod Spodem w Sosnowcu. Psychofreski opierają się przede wszystkim na improwizacji muzyków. Pamiętam, że Grzegorz wraz z innymi muzykami stworzyli niepowtarzalny klimat spoglądania wgłąb siebie. Klimat ten udzielił się również malarzom, którzy próbowali uchwycić dźwięki i przelać na papier. Widziałam już wiele koncertów w których Grzegorz brał udział i zawsze jestem zgodna co do tego, że jest on profesjonalnym muzykiem potrafiącym się wyrazić w każdej przestrzeni artystycznej. Jego wielobarwność brzmieniowa, poszukiwania, zmysł do improwizacji bardzo mi zapadły w pamięci. Wiem, że jak będę potrzebować kogoś do wszelkich projektów artystycznych będę w pierwszej kolejności rozmawiać z Grzegorzem. „

Agata Brzóska – Grupa artystyczna ENWIRON

 

„Na kocertach lubię, gdy muzycy potrafią zbudować niesamowitą atmosferę, gdy już się nie myśli o słuchaniu muzyki, tylko się ją po prostu słyszy. Bębniarski warsztat Grzesia to coś więcej niż wyuczone nuty, to niesamowita atmosfera, którą często buduje sama osobowość artysty.”

Renata Depciuch